Degustace vína

marketa-lubos-pasek

Degustace vína u nás

U nás ve sklípku nemáme možnost standartní degustace pro veřejnost. Jsme součástí rodinné chaty, a proto respektujeme soukromý rodiny. ALE občas pro Vás uděláme výjimku! Proto nám určitě napište na info@vinarstvistrapina.cz a my se vám ozveme.

Standartní degustace, doba trvání je 1,5 hodiny, cena 450,-Kč / osoba, v ceně je zahrnuto 8 vzorků lahvových vín, voda, sýr, pečivo a výklad vinaře. Minimální počet účastníků 8 osob.

Degustace vína u Vás

Degustaci našich vín můžete zažít jako výjimečnou událost u Vás ve firmě, na svatbě, na oslavě, ve vinotéce, v bistru, v kavárně, kdekoli si nás přejete. Stačí říct a budeme se snažit vám vyjít vstříc.

Pro bližší informace pište prosím Markétě na marketa@vinarstvistrapina.cz nebo volejte na telefon +420 736 669 287. Sledujte nás i na sociálních sítích, kde máte přehled ve kterém městě, vinárně, restauraci zrovna degustujeme pro veřejnost.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení